dav

2019 metų vasario 7-10 dienomis asociacijos „Retromobile“ nariai nutarė netradiciniu būdu apsilankyti tarptautinėje istorinės auto-moto tematikos parodoje Paryžiuje „Retromobile 2019“.
Su kolektyvu šio pobūdžio parodoje mes lankėmės 4 sykį ir pirmą kartą vykome lėktuvu. Pirmiausiai tai sąlygojo įtempta visų darbotvarkė, laiko trūkumas, o ir bilietų kainos kaip tik pasitaikė ypač palankios.

2019 metais vyko jau 44 „Retromobile 2019“ paroda, kurioje dalyvavo arti 700 dalyvių, virš 100 įvairių klubų, asociacijų, buvo demonstruojamų virš 600 transporto priemonių, nuo garsiojo didžiojo sunkvežimio „Berliet“, iki karinės technikos, sportinių automobilių ir kt. Parodos plotas užėmė kiek daugiau nei 72 t. kv.m., visa ekspozicija padalinta į 3 didžiules sales, kuriose be perstojo vyko prekyba, diskusijos, ginčai.

Jūsų dėmesiui pristatome vaizdus iš mūsų kelionės bei parodos akimirkas. Ekskursijos po Paryžių metu netgi teko sudalyvauti „Geltonų liemenių“ mitinge. Tiesa, ašarinių dujų visgi išvengėme 🙂

Facebook'as
X

Išsirinkite žurnalą


Įveskite savo duomenys

Vardas ir pavardė

Telefono numeris

El. pašto adresas

Toliau

Įveskite adresą

Galtvė, namo ir būto numeris

Miestas

Šalis

Toliau

Pasirinkite savo banką