Kai kurie iš Jūsų jau žinote, ką reiškia perrinkti automobilį iki paskutinio varžtelio, kai kurie žinote kiek tai kainuoja, o kai kurie – dar tik bandote atsakyti į šiuos klausimus. Visi kas bandėte tvarkyti senovinę techniką ar bent mintyse įsivaizdavote kaip tą darysite ? – tikrai ne kartą sustodavote ties įvairiais klausimais, į kuriuos net ir žinant atsakymą reikėdavo dar prašyti draugų ar kaimynų patarimų.

Daugeliui iš Jūsų yra matyt tekę išgirsti replikas iš pažystamų, pamatydavot sukinėjant pirštą prie smilkinio, kai jiems papasakojot kokią transporto priemonę įsigiję. Jie nesupranta, kad Jūsų automobilis gali būti skirtas ne vien tik bulių kautynėms. Tačiau juk norisi savo turimu džiaugsmu ar pomėgiais pasidalinti ne tik su tais, kurie Jus laiko psichiniais ligoniais, bet ir su kolegomis, kurie supranta Jūsų hobį, bei tai, kad Jūsų turima arba dar būsima transporto priemonė yra išskirtinė iš dabar gatvėje važinėjančių auto.

Tačiau turėti transportą ar bent tuo domėtis neužtenka. Kartais pavieniai poreikiai yra per menki įgyvendinti visas svajones. Ar teko kada susimąstyti apie specialius išskirtinius numerius ant savo automobilio? Ar teko kada pagalvoti, kaip būtų gerai apdrausti beveik nemokamai automobilį, kuris išvažiuoja į gatves tik savaitgaliais? Ar pagalvojote, kad Jūsų vien todėl niekas nepakvietė su automobiliu važiuoti parade, nes tiesiog nieko niekas nežino apie jus? O gal teko pasvajoti kaip būtų gerai susėdus vakare prie alaus bokalo padiskutuoti ne su žmona apie jos naujai žiūrėtą serialą, o apie kokio senovinio džipo kėbulo konstrukcijos trūkumus ar apie kitas mašinų technikos įdomybes?
Tokių klausimų kaip šis galima iškelti ne vieną ir ne du. Todėl siekdami į visus klausimus sulaukti atsakymo “taip” žmonės ir buriasi į įvairius klubus. Jei Jūs vienas nueisite ir sakysite norintis organizuoti renginį ar inicijuoti senovinės technikos vertinimo pataisas – sukelsite tik ironiją. Jei Jūsų labui dirbs klubas – tai jau bus visai kitas žodis. Klubas turi dirbti nariams ir siekti savo nariams kuo didesnės naudos. Todėl veikiant organizuotai, greičiau ir efektyviau, yra pasiekiami iškelti tikslai. Atitinkamai klubas galėtų tapti Jūsų idėjų realizatoriumi ir generatoriumi. Čia Jūs galite parodyti iniciatyvą kuri bus tinkamai įvertinta.
Todėl „Retromobile“ yra bandymas apjungti visus Jus tolimesniam bendravimui, dalinimuisi turima patirtimi, dalyvavimui renginiuose ir t.t. Prisijunkite jei nesate abejingi senovinei technikai …
Būsimo klubo prezidento kalba, kurią jis pasakė per pirmąjį klubo susirinkimą.
Facebook'as
X

Išsirinkite žurnalą


Įveskite savo duomenys

Vardas ir pavardė

Telefono numeris

El. pašto adresas

Toliau

Įveskite adresą

Galtvė, namo ir būto numeris

Miestas

Šalis

Toliau

Pasirinkite savo banką