2016 m. liepos 9-10 dienomis, į Gaižiūnų poligą, Rukloje rinkosi istorinės karinės technikos gerbėjai iš visos Lietuvos. Asociacijos „Retromobile“ renginys RETROMOBILE 4×4 skirtas išskirtinai senovinių originalių karinių transporto priemonių – džipų, sunkvežimių savininkams ir tik su visais varomais ratais 4×4, 6×6.

Renginyje dalyvavusiai technikai keliami aukšti originalumo bei patikimumo kriterijai, nes važinėjama ne asfaltuotais keliukais, o tikra bekele. Technika turi būti originali, be jokių esminių perdarymų, patobulinimų, kurių nebuvo numatęs gamintojas.

Renginio devizas „Nėra kelio ir man jo nereikia“ save pateisina jau 10 metų iš eilės. Vyriausias renginio dalyvis – GAZ 67, kurį vairavo dvylikametis Kostas Kardelis, jau 10 metų be išimčių dalyvaujantis tokio pobūdžio renginiuose. Kostas renginyje dalyvauja kaip lygus dalyvis be jokių nuolaidžiavimų amžiui.

Kaip ir prieš tai, taip ir šiame renginyje asociacija Retromobile pristatė keletą automobilių iš Istorinės, karinės technikos muziejaus, esančio Kaune. Muziejiniai eksponatai GAZ 67, 1943 m., Dainiaus GAZ 69, 1970 m., Valdo Pinzgauer, 1972 m., Vito GAZ 69A, 1958 m. atlaikė bekelės išbandymus ir be jokių gedimų grįžo namo.

Renginyje dalyvavo net 4 ekipažai, kurie dar 2006 metais su tais pačiais automobiliais dalyvavo pirmąjame „Retromobile 4×4“ renginyje, tuo lyg įrodydami renginio formato originalumą bei tai, jog technika atlaiko jai keliamus išbandymus ir puikiai tarnauja.

Pirmą sykį „Retromobile 4×4“ 2006 metais sudalyvavę 4 ekipažai ištikimi šio formato renginiui ir jame dalyvauja jau 10 metų. Pastebėtina, jog su tais pačiais automobiliais!

Gediminas ir jo Willys MB

Rolandas ir jo GAZ 69

Romualdas ir jo GAZ 67

Vidminas ir jo GAZ 69

Foto atminčiai, 2016

Akimirkos iš renginio

{youtube}DKhyZoZUUs4{/youtube}

{youtube}rMWCrxkrt5k{/youtube}

Facebook'as
X

Išsirinkite žurnalą


Įveskite savo duomenys

Vardas ir pavardė

Telefono numeris

El. pašto adresas

Toliau

Įveskite adresą

Galtvė, namo ir būto numeris

Miestas

Šalis

Toliau

Pasirinkite savo banką