Besivystantis Lietuvos istorinės technikas judėjimas neišvengiamai sukelia ne tik džiugias emocijas, tačiau ir papildomą galvos skausmą. Kai kuriais atvejais veiklos pasėkoje kyla ginčai tarp savininkų, remontininkų, restauratorių, istorinės technikos gerbėjų. Ginčai kyla dėl netinkamai, nesavalaikiai atliktų darbų, jų kokybės, vertės, apimties ir kt.

Asoc. „Retromobile” įvairiuose teisminiuose, civiliniuose, baudžiamosios teisės, ikiteisminiuose tyrimuose ir kituose procesuose, ginčuose, kaip istorinės technikos žinovai ir specialistai dalyvauti pradėjo dar 2009 metais. 2012 metais pradėjusi veikti istorinių tr.priemonių vertinimo sistema tik dar labiau paskatino didinti savo narių kvalifikaciją, dar atidžiau ir kruopščiau domėtis ne tik istorine technika, tačiau ir istorinės technikos istorija.

Asoc. „Retromobile” nuolat dalyvauja teisminiuose ir kituose procesuose bei ginčuose dėl:

  1. istorinių transporto priemonių (senovinių, antikvarinių automobilių, motociklų) restauracinių darbų kokybės nustatymo;
  2. istorinių transporto priemonių restauracinių darbų (ir/ar netinkamų darbų kokybės) vertės nustatymo;
  3. antikvarinės transporto priemonės vagystės atveju dėl patirtos žalos vertės nustatymo;
  4. senovinės technikos sužalojimų, sunaikinimo atvejais – dėl žalos nustatymo;
  5. retro automobilio-motociklo importavimo į šalį vertės nustatymo;
  6. visais kitais atvejais, kuomet procese vienaip ar kitaip dalyvauja istorinė (senovinė, antikvarinė, retro) technika ir/ar jos dalys.

Į mus nuolat kreipiasi policija, advokatai, teismas, prokurorai, muitinė, serviso įmonės ir kt., prašydamos atlikti ekspertizes, teikti specialisto išvadas, išvadas kilus įvairiems ginčams tiek teismui, tiek kitoms suinteresuotoms šalims. Džiaugiamės, jog bėgant metams pasitikėjimas mūsų vykdoma veikla bei kruopštus ir atsakingas požiūris į atliekamą darbą duoda rezultatų.

Iškilus klausimams visada galite teirautis +370 682 27122, +370 618 88377, +370 617 37078 arba parašyti el.paštu: info@retromobile.lt