Muziejų naktis Istorinės technikos muziejuje Kaune pralėkė kaip akimirka. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais mes laukėme begalės lankytojų. Šį sykį metėme iššūkį patiems drąsiausiems ir planavome juos pavėžinti naktinio Kauno gatvėmis istoriniu sunkvežimiu. Mūsų nustebimui drąsuolių iš ties buvo daug, jų tarpe netgi moterys, merginos.

Iš planuotų 3 važiavimų sunkvežimiu ZIL 157 bei 3 autobusu PAZ 672, nieko nepavyko. Begales žmonių norėjo ir tikėjosi būti pavėžinti naktinio Kauno gatvėmis tokia neįprasta technika. Daugelis registravosi iš anksto. Mums nieko kito nebeliko, kaip važiavimus padvigubinti, pritrūkome planuoto kuro ir tai operatyviai sprendėme 🙂

Lankytojų sulaukėme arti 1000 asmenų, pavėžinti buvo 350. Vaikus vežiojome tik autobusu, sunkvežimiu ir negalima ir pavojinga.

Na o pats muziejus skendėjo tamsoje, tik kur ne kur apšviečiamas istorinių automobilių žibintų bei mūsų draugų Relight suteiktais originaliais šviestuvais.

Jūsų dėmesiui keletas užfiksuotų akimirkų iš mūsų Muziejų naktų 2018 metų programos.

Ačiū dalyvavusiems!

 

 

 

Skelbimas prieš renginį:

Muziejų naktis 2018

Neslėpsime, jog Muziejų naktis pas mus būna įvairiapusė ir žinoma techninė!!!

 

Šiais metais mes nutarėme praplėsti savo programą ir lankytojams pasiūlyti dar daugiau įdomybių bei atrakcijų.

  • kaip ir kiekvienais metais, nemokamai vėžinsime miestiečius naktinio Kauno gatvėmis autobusu PAZ!
  • pačius drąsiausius naktinio Kauno gatvėmis vėžinsime istoriniu sunkvežimiu!
  • taip pat į „trasą“ leisime naujausią mūsų projektą – senovinį autobusą LAZ 695, pro kurio salono langus galėsite žiūrėti naktinę video programą!
  • na ir žinoma pats MUZIEJUS, tik šį sykį jis skendės tamsoje! Pakviesime lankytojus į eksponatus žvilgterėti kiek kitu kampu – tamsiu kampu!

 

Kviečiame !!!

2018-05-19 nuo 15.00 val. iki ryto…