bty

2018 metai nepašykštėjo gerų orų ir tuo naudodamiesi mes nusprendėme rudeninį Retromobile 4×4 organizuoti jau faktiškai pasibaigiant sezonui.

Spalio 20 dieną į renginį „Retromobile 4×4 Rudens gėrybės”, vykusį Jonavos rajono miškuose, susirinko 25 ekipažai iš visos Lietuvos. Renginyje dalyvavo jau istoriniai džipai, sunkvežimiai bei vikšrinis lengvasis artilerinis vilkikas.

Šį sykį renginio formatą keitėme kardinaliai. Ir jei anksčiau ekipažui nereikėjo daug mąstyti dėl trasų, o tik galvoti kaip jas pravažiuoti, tai šį sykį reikėjo gerokai pasukti galvą kur važiuoti, kaip važiuoti ir kaip atlikti renginio organizatorių miškuose paliktas užuominas bei suformuotas užduotis. Organizuojant orientavimosi rungtis ypač pasižymėjo mūsų nuolatinis talkininkas Viačeslavas Bulatovas, asoc. narys Remigijus Sedlevičius. Seniausias arba vyriausias renginio dalyvis, Valdo Gansausko GAZ 67, 1948 metų, puikiai atlaikė visas užduotis.

Tačiau be buksyravimo ir klimpimo – nė iš vietos. Ir šį sykį buvo tokių kurie strigo, kuriuos reikėjo vaduoti. Didelių gedimų neįvyko ir didžia dalimi visi ekipažai susitvarkė su rungtimis.

Na o čia keletas renginio akimirkų.

Iki kitų susitikimų!

 

 

 

 

Keletas akimirkų iš prieš tai buvusių renginių:

Retromobile 4×4, 2010 m.

Retromobile 4×4, 2015 m.

Retromobile 4×4 Auksinis ruduo 2015

Retromobile 4×4, 2016 m.

Retromobile 4×4, 2011 m.

Retromobile 4×4 Auksinis ruduo 2012