Dovana – VAZ 2103

Visi ko gero puikiai pažįsta Antaną Nedzinską! O kas gi jo nepažįsta? Tai štai, Antano aistra istorinei technikai ne tik, kad neblėsta, tačiau su metais vis stiprėja.

Vieną puikią rudeninę 2023 metų dieną Antanas gavo pasiūlymą – priimti dovaną – važiuojantį automobilį VAZ 2103. Puikiai suprasdamas, jog dovana ne tik suteikia malonumą, tačiau ir uždeda tam tikrus įpareigojimus, Antanas susisiekė su asociacijos „Retromobile” vadovybe, pasiteiraudamas ar nenorėtų jie priimti dar vieną dovaną. Kaip Antanas minėjo, – asociacijai daug geriau reprezentuotų dovaną bei patį oldtimerinį judėjimą.

Trakiškis Rokas, nors ir kuklus žmogus, visgi mums papasakojo, jog tai jo giminaičių automobilis, kuris nebuvo judinamas dar nuo sovietinių laikų.

2023 m. rugsėjo 8 dieną aoc. „Retromobile” nariai, kartu su Antanu Nedzinsku apsilankė Trakuose, svečiuose pas Roką. Jūsų dėmesiui keletas akimirkų bei video reportažas.

Nors automobilis nėra originalus, tačiau jis puikiai atvaizduoja 90’ųjų tendencijas – žmonės kaip išmanydami su savo plieniniais žirgais siekė išsiskirti iš pilkos transporto gausos. Šiame automobilyje mes galime puikiai matyti norą išsiskirti ir kelyje būti „kiek kitokiu”.

Automobilį kiek patvarkius bei pastačius ant „ratų”, planuojama, jog jis bus eksponuojamas kaip mūsų istorijos dalis – noras išsiskirti ir būti kitokiu!