2018 metų balandžio 27 – gegužės 1 dienomis, Ukrainoje, Kijeve vyko istorinės ir kitos technikos paroda – šou – „Old Car Land“. Kaip skelbė organizatoriai, buvo laukiama arti 900 dalyvių.

Asociacijos „Retromobile“ kolektyvas nusprendė pasižvalgyti kaip vyksta minėti renginiai, kokią techniką bei žmones pritraukia tokio pobūdžio renginiai. O buvo iš ties visko… ir istorinės technikos, ir mažiau istorinės, ir apskritai su istorine nieko bendro neturinčia technika. Susumavus parodos vietoje – Aviacijos muziejaus teritorijoje demonstruotus lėktuvus bei sraigtasparnius bei demonstruotą techniką, pusę tiek, kiek skelbė organizatoriai, gal ir galėjo būti.  Maišalynės puokštė buvo įdomiai marga. Akivaizdu, jog dalyviams nebuvo keliami jokie nei estetiniai, nei kokie kiti ribojimai ar reikalavimai, kitaip tariant – važiuokit kas norit. Rodos tokiame chaose sunku susiorientuoti, susivokti ir realiai įvertinti kas vyksta. Vienok, tiek renginio svečias, tiek dalyvis akivaizdu turėjo progos pabendrauti, surasti tai, kas konkrečiai įdomu tik jam. Tokiose vietose būdinga prekyba dalimis, aksesuarais dar nėra išplėtota. Tačiau visa kita prekyba – liejosi laisvai.

Įspūdžiai iš parodos dvejopi, tačiau vienareikšmiai akivaizdu, jog joje reikia apsilankyti, kad suprastum kuo gyvena mūsų kaimynai.

Tai pirma pasakojimo dalis apie Ukrainoje, Kijeve vykusią parodą. Antrąją dalį paskirsime kitai kelionės pusei – mūsų kelionės apžvalgai.

 

 

 

 

 

…tęsinys bus…

 

Facebook'as
X

Išsirinkite žurnalą


Įveskite savo duomenys

Vardas ir pavardė

Telefono numeris

El. pašto adresas

Toliau

Įveskite adresą

Galtvė, namo ir būto numeris

Miestas

Šalis

Toliau

Pasirinkite savo banką