2017-05-28 prabėgo jau 7’oji tarptautinė Retro Mugė 2017. Šį sykį mums ir vėl puikiai pasisekė su oru, anei per karšta anei nei per šalta – trumpai tariant – muginis orelis.

Kaip ir planavome, ši mugė buvo pati didžiausia iš visų buvusiųjų, mus ir vėl aplankė latviai, estai, lenkai, kaliningradiečiai.

Abejingų nepaliko jau tradicija kasmet organizuojamas mažųjų gerbėjų MINI Retro Ralis. Buvo visko, ir juoko, ir ašarų, ir pykčio, ir džiaugsmo, šioje rungtyje “emocijų nesuvaidinsi”.

Mugės metu veikė istorinės technikos paroda, o taip pat dailininko Valdo Žemaičio istorinių automobilių piešinių paroda.

Vidurdienyje buvo suorganizuotas aukcionas siekiant parduoti VAZ 2101, 1979 metų. Nors rezervinė kaina nebuvo pasiekta, tačiau automobilis greitai pirkėją rado jau mugei besibaigiant.

Į Retro Mugę nuo pat ankstyvo ryto traukė istorinės technikos gerbėjai iš visų Lietuvos kampelių, kai kas atvyko su istorine technika. Imantas su KaVZ suorganizavo kelionę visiems to pageidaujantiems iš Vilniaus ir atgal.

Jūsų dėmesiui keletas renginio akimirkų.

 

 

Nuoširdus AČIŪ visiems dalyvavusiems ir iki susimatymo rudenį Retro Mugė 2017 Ruduo (2017-09-24)

Facebook'as
X

Išsirinkite žurnalą


Įveskite savo duomenys

Vardas ir pavardė

Telefono numeris

El. pašto adresas

Toliau

Įveskite adresą

Galtvė, namo ir būto numeris

Miestas

Šalis

Toliau

Pasirinkite savo banką