2021 m. rugsėjo 26 dieną Kaune prabėgo dar viena istorinės technikos gerbėjų šventė – „Retro mugė 2021 ruduo”. Tai 16’oji mugė, todėl galime drąsiai teigti – jau tradicinė.

Kaip ir kiekvieną rugsėjo paskutinį sekmadienį, istorinės technikos gerbėjai rinkosi į S.Dariaus ir S.Girėno aerodromą, Kaune, smagiai ir turiningai praleisti dieną.

Šventė ir vėl sutraukė gausybę istorine technika besidominčių asmenų, ir nesvarbu ar tu domiesi dviračiais, motociklais, lengvaisiais automobiliais, ar sunkvežimiais.

Jau tradicija tampa Istorinių Audi susibūrimo vieta ir laikas. Istorinių Audi vadovas Virgilijus Sabulis nuolat dalyviams pasiūlo atrakcijų ir kitų įdomybių, renginio dalyvius su Audi markės automobiliais įtraukdamas į nesibaigiančias varžytuves, linksmybes, kitas atrakcijas.

Renginyje pasirodė ką tik iš Biržų autobusų parko parvykęs PAZ 672, kurio naujasis savininkas Mantas su malonumu vežiojo renginio dalyvius bei svečius. Svečiams tai buvo neišpasakyta pramoga, o ir pačiam Mantui smagu, kuomet žmonės džiaugiasi ir šypsosi.

Retro mugė vyksta du kartus į metus – gegužės bei rugsėjo paskutiniais sekmadieniais ir jau užsitarnavo savo vietą po saulę istorinės technikos gerbėjų rate ne tik Lietuvoje, bet ir gretimose šalyse.