Retro mugė – griežtai specializuotas, istorinio transporto renginys, kuriame Jūs galite:

  1. įsigyti reikiamą detalę savo istoriniam automobiliui/motociklui;
  2. įsigyti reikiamą įrangą transporto restauravimui;
  3. parduoti nereikalingas dalis;
  4. susipažinti su istorinės technikos entuziastais, bendraminčiais;
  5. pasisemti patirties bei įgyti žinių restauruojant transportą;
  6. rasti ryšių bei kontaktų Jums aktualiu klausimu (virinimas, dažymas, elektra, variklis, važiuoklė, salonas, siuvimas ir pan.);
  7. įsigyti pageidaujamą istorinę transporto priemonę;
  8. sudalyvauti istorinio transporto aukcione.

Retro Mugė – viskas vienoje vietoje istoriniam transportui!

Mugės metu vyko istorinio transporto aukcionas.

„Augate”, „Stipriai augate”, „Judate į priekį” – tokie ir panašūs epitetai skambėjo tradicinėje Retro mugėje, įvykusioje 2022-09-25 dieną, Kaune. Ir iš ties – šį sykį ūgtelėjimas jautėsi visame kame – lankytojų tarpe, pasiūlos bei paklausos santykyje, paslaugų gausos sektoriuje, naujovių įsisavinime ir pan. Džiaugiamės, jog Retro mugę vis dažniau atranda ne tik senienų ieškantys bei jas siūlantys, tačiau ir paslaugų tiekėjai. Paslaugų, kurių taip reikia oldtimer’ius restauruojantiems – virinimas, smėliavimas, dažymas, surinkimas, poliravimas ir kt. Šį sykį savo tarpe galėjome susipažinti su dažytojais, puikiai išmanančiais oldtimer’inės technikos dažymo niuansus, automobilių remonto dirbtuvėmis – „Simdiso”, graviravimo, smėliavimo, lazerinio valymo specialistais.

Viliamės, jog kartu su lankytojais bei interesantais mes ir toliau augsime bei galėsime vieni kitiems pagelbėti įsigyjant reikiamas dalis bei paslaugas, ar tokias vieni kitiems pasiūlyti.

______________

Jūsų dėmesiui keletas mūsų įamžintų akimirkų