2019 metais Lietuvai tapus Tarptautinės istorinių transporto priemonių asociacijos FIVA nare (apie tai čia), 2021 metų pradžioje Lietuvos atstovams, asociacijai „Retromobile“, suteikta teisė vertinti bei išduoti tarptautinį istorinės motorinės transporto priemonės pasą – FIVA identifikacinę kortelę (FIVA Identity card). FIVA ID Card – visame pasaulyje pripažįstamas istorinės motorinės transporto priemonės vertinimas.

2020 metais patvirtinus FIVA techninį kodeksą, buvo apibrėžta kas tai yra istorinė transporto priemonė ir kas tai yra FIVA identifikavimo kortelė. Kodekse pateikiamos istorinių transporto priemonių dokumentavimo gairės ir aprašomi reikalavimai, pagal kuriuos galima išduoti minėtą identifikavimo kortelę.

FIVA identifikavimo kortelė išduodama per FIVA narį konkrečioje šalyje. Lietuvoje tokia organizacija yra – asoc. “Retromobile”. Visi FIVA nariai nurodyti čia:

Nuo 2021 m. kovo 31 dienos FIVA ID Card išdavimas yra integruotas į informacinę FIVA sistemą. Tvarką bei sąlygas rasite čia:

Į Lietuvą atkeliavo FIVA ID Card blankai

Facebook'as
X

Išsirinkite žurnalą


Įveskite savo duomenys

Vardas ir pavardė

Telefono numeris

El. pašto adresas

Toliau

Įveskite adresą

Galtvė, namo ir būto numeris

Miestas

Šalis

Toliau

Pasirinkite savo banką